Region Nordjylland

Mette Johansen, Regional koordinator for CPOP i Region Nordjylland 
Telefon: 30 47 39 15
E-mail: mette.nord@cpop.dk
Adresse: Aalborg Universitetshospital, Børneafdelingen/Neuropædiatrisk Team, Reberbansgade 15, 9000 Aalborg 

Region Midtjylland

Kirsten Nordbye-Nielsen, Regional koordinator for CPOP i Region Midtjylland
Telefon: 21 59 58 94 
E-mail: kirsten@cpop.dk
Adresse: Ortopædkirurgisk forskningslab., Nørrebrogade 44, Bygn. 1A, 1.tv., 8000 Aarhus C.

Region Syddanmark

Helle S. Poulsen, Regional koordinator for CPOP i Region Syddanmark
Telefon: 40 24 07 65 
E-mail: hellep@cpop.dk
Adresse: Odense Universitetshospital, Rehabiliteringsafdelingen, Sdr. Boulevard 29, 5000 Odense C

Mirjam Gismervik, Regional koordinator for CPOP i Region Syddanmark (pt. på barsel)
Telefon: 51 43 97 99 
E-mail: mirjam@cpop.dk
Adresse: Odense Universitetshospital, Rehabiliteringsafdelingen, Sdr. Boulevard 29, 5000 Odense C

Kontaktoplysninger på lokale koordinatorer findes her.

Region Hovedstaden

Louise Bolvig Laursen, Regional koordinator for CPOP i Region Hovedstaden
Telefon: 38 62 22 34 (kontor) 27 64 95 32 (arb.mobil)
E-mail: louise@cpop.dk
Adresse: Hvidovre Hospital, Fysio- og Ergoterapien afs. 234/236, Kettegårs Allé 30, 2650 Hvidovre

Elin Mikkelsen, Regional koordinator for CPOP i Region Hovedstaden
Telefon: 38 62 22 34 (kontor) 27 64 95 30 (arb.mobil)
E-mail: elin@cpop.dk
Adresse: Hvidovre Hospital, Fysio- og Ergoterapien afs. 234/236, Kettegårs Allé 30, 2650 Hvidovre

Mette Røn Christensen, Regional koordinator for CPOP i Region Hovedstaden (pt. på barsel)
Telefon: 38 62 22 34 (kontor) 27 64 95 30 (arb.mobil)
E-mail: elin@cpop.dk
Adresse: Hvidovre Hospital, Fysio- og Ergoterapien afs. 234/236, Kettegårs Allé 30, 2650 Hvidovre

Kontaktoplysninger på lokale koordinatorer findes her.

National Koordinator

Helle Mätzke Rasmussen 
Telefon: 23 48 60 56 
E-mail: helle@cpop.dk
Adresse: CPOP, Pædiatrisk Afdeling – Sygehus Lillebælt, Skovvangen 2-8, DK-6000 Kolding